Mistrovství České republiky žáků - Třinec 2015

15.03.2015 17:16

Tento víkend byl nejenom turnaj mládeže v Meziboří, kam se vydali naši nejmenší, ale i MČR žáků. I tam jsme měli své želízko v ohni. Trenér Jan Vokoun již dlouhodobě na tento sportovní svátek připravoval Pavla Knopa. Celkově se mistrovství zúčastnilo 105 závodníků. Pavel Knop bojoval ve váze 54kg a stanulo proti němu devět soupeřů. Předvedl několik pěkných vysoko bodovaných akcí a první tři borce porazil na lopatky. Na čtvrtého bohužel nestačil a tak ve finále bojoval "pouze" o třetí místo. Nakonec však i tomuto soupeři podlehl. Obsadil tedy čtvrté místo. Při první účasti na MČR v této kategorii je to pěkný výsledek a máme naději, že v příštím roce obsadí místa nejvyšší, řekl trenér Jaroslav Lachman, který Pavla při této sportovní události vedl. Díky Pavle!

vítězí: Pavel Knop