Velká cena Plzně ve volném stylu 2015

01.03.2015 21:18

Poslední únorový den se tři naši zástupci vydali do Plzně. Soutěž byla již tradičně pěkně obsazena, přijelo kolem dvou set zápasníků z 26 oddílů. Za náš oddíl tam byli Pavel Knop,Vašek Beran a Ondra Svačinka. Pro Ondru bylo bohužel zklamáním, že na soutěži nebyla jeho kategorie, ale alespoň mohl vidět pěkné boje, nasát atmosféru velkých závodů a být pomocí těm, kteří nás zastupovali. Jeho chuť poměřovat si síly s ostatními je až neuvěřitelná. Oba naši svěřenci vstoupili do bojů s maximálním nasazením a s velkou chutí. Nutno podotknout, že závody  byly ve volném stylu, který je pro náš oddíl okrajovou záležitostí. Pavel měl deset soupeřů a hned první utkání  suverénně vyhrál, v dalších se mu však nedařilo a do finále se neprobojoval. Vašek měl soupeřů jedenáct a i přes nezkušenost ve volném stylu se mu podařilo postoupit ze skupiny do finále. Tam se ale nedokázal plně prosadit a obsadil "pouze" třetí místo a získal bronzovou medaili.