Vítejte na našem webu

Chcete, aby se Vaše dítě všestranně pohybově rozvíjelo?  Pak tedy zápas je to pravé.

Zápas rozvíjí motoriku, ohebnost, rychlost a sílu. Patří mezi olympijské sporty. Začít se zápasem je vhodné již na začátku školní docházky. Děti během tréninků posilují pomocí vlastního těla a osvojují si základní gymnastické prvky (kotoul, hvězda, přemet, salto). Zároveň si mohou poměřit síly a dovednosti s jinými dětmi - ať už během tréninku nebo při soutěžích pořádaných zápasnickými oddíly, Svazem zápasu České republiky nebo i v zahraničí. Od dvanácti let se mohou zúčastňovat i Mistrovství ČR v žákovských kategoriích.

Pravidelné tréninky:

pondělí 17:00 - 18:30 (pro starší 19:00)

čtvrtek  17:00 - 18:30 (pro starší 19:00)

Novinky

Turnaj talentované mládeže města Meziboří

14.10.2013 08:31

V sobotu 12.10.2013 jsme se zúčastnili turnaje v Meziboří ve složení: Sebastián Lachman, Václav Beran, Karel Vlček, Pavel Knop a Jiří Vlček. Tunaje se Zúčastnilo 180 závodníků z 18 oddílů. Kluci dělali co mohli, ale na zlaté kovy to nestačilo. Vašek Beran  získal stříbrnou medaili v kategorii přípravka "A" do 32kg, Kája Vlček obdržel stříbro v kategorii přípravka "A" do 37kg, Pavel Knop získal bronz v kategorii ml. žáků do 44kg a Jirka Vlček získal bronz v kategorii ml. žáků do 48kg. Díky kluci, další test bude v Hodoníně 16.11.2013. (Odkazy na obrázky najdete v sekci fotogalerie.)

Turnaj talentované mládeže "O Pohár ministra vnitra (v demisi)" (o:

15.09.2013 18:00

V sobotu 14.9. 2013 jsme se zúčastnili tradičního pražského turnaje s mezinárodní účastí. Celkem se turnaje zúčatnilo 163 borců ze sedmi zemí. Zastupovali nás pouze dva zápasníci. Vašek Beran v kategorii přípravka "A" do 32kg a Pavel Knop v kategorii mladších žáků do 44kg. Oba naši borci si prověřili svoje schopnosti, na kterých mají stále co zlešovat. Vašek získal stříbrnou medaili a Pavel skončil na čtvrtém místě z osmi. Díky kluci!

Přidány nové odkazy do fotogalerie

05.09.2013 07:45

Dnes byly přidány odkazy na galerie fotografií z letošního letního soustředění.

TJ Lokomotiva Liberec pořádá sportovní zábavné náborové odpoledne pro děti a mládež

30.08.2013 07:54

Již tradičně proběhne i letos nábor do sportovních oddílů. Všichni jsou srdečně zváni 3.9.2013 ve 13 - 18 hodin. Více informací naleznete na stránkách TJ Lokomotivy Liberec www.tj-loko-liberec.cz

Zahájení školního roku

30.08.2013 07:51

Přátelé, zápasníci a noví zájemci o tento sport, tréniky začínají ve čtvrtek 5. září.

Přidány nové fotografie

02.07.2013 22:08

Do sekce Fotogalerie byly přidány nové fotky.

Webová prezentace byla spuštěna

25.06.2013 17:59

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

Chtěli bychom tímto představit oddíl zápasu v Liberci a poskytnout nabídku sportovního rozvoje Vašich dětí. Ukázat že existují i jiné sporty než je fotbal a hokej.